menusearch
elhamarbabpour.com

مطالب آموزشی آرامش درون

مفهوم پذیرای همه چیز بودن چیست ؟ مفهوم پذیرای همه چیز بودن چیست ؟ همه چیز یعنی همه چیز ، به همین سادگی !
هیچ استثنایی در کار نیست . زمانی که کسی به شما چیزی را پیشنهاد می کند که با شرطی سازیتان در تضاد و تعارض است به جای اینکه در جواب بگویید : " این که خیلی مضحک است ، همه ی ما می دانیم که غیر ممکن است . "
بگویید : " تا به حال این طور به این موضوع ، فکر نکرده بودم . درباره اش فکر می کنم . "
سه شنبه نهم آذر ۹۵
راهکارهایی ساده برای افزایش اعتماد به نفس راهکارهایی ساده برای افزایش اعتماد به نفس 1. موسیقی آرامش بخش گوش دهید
قبل از اینکه شب در مهمانی شرکت کنید، یا قبل از یک امتحان یا جلسه مهم، قبل از هر چیزی که ممکن است اعتمادبه نفستان را کمی سست کند، می‌توانید از موسیقی آرامش بخش برای تقویت روحیه استفاده کنید.
یکشنبه هفتم آذر ۹۵
آیا لذت بردن از زندگی به تمرین نیاز دارد ؟ آیا لذت بردن از زندگی به تمرین نیاز دارد ؟ خانمی می گفت : " من در تمام طول عمرم هیچ کاری را که مورد علاقه ام باشد انجام نداده ام . "
مثل این بود که می گوید : " من فنا شده ام ، من یک قربانی ام . "
دوشنبه یکم آذر ۹۵
آیا اتفاقات بر اساس انتظارات ما روی می دهند ؟ آیا اتفاقات بر اساس انتظارات ما روی می دهند ؟ فرض کنید که شما به تازگی از همسرتان جدا شده اید و زندگی خود را ویران شده تصور می کنید . تا وقتی که بر این باور باشید ، زندگی شما حقیقتاً این چنین خواهد بود جمعه بیست و یکم آبان ۹۵ چرا باید باورهایمان را تغییر دهیم ؟ چرا باید باورهایمان را تغییر دهیم ؟ فرض می کنیم اعتقاد شما این است که پدرها باید فرزندان خود را تشویق کنند و برای آنها هدیه بخرند . هرگاه که پدرتان مطابق این اعتقاد شما رفتار نمی کند غمگین و افسرده می شوید و در نتیجه تصمیم می گیرید که پدرتان را تغییر دهید چهارشنبه نوزدهم آبان ۹۵