menusearch
elhamarbabpour.com

مطالب آموزشی آرامش درون

تربیت ضمیر ناخودآگاه تربیت ضمیر ناخودآگاه ضمیر خودآگاه، پست فرماندهی وجود، در واقع همان بخش از انسان است که به من آدمی‌اطلاق می‌شود. ما هر کاری را با آگاهی و تصمیم خود انجام می‌دهیم. ضمیر ناخودآگاه،مسوولیت اجرایی بدن را عهده‌دار است. ضمیر ناخودآگاه گوش به فرمان ضمیر خودآگاه است، درست مانند کامپیوتر. ضمیر ناخودآگاه بخشی است که تمام سیستم بدن انسان را اداره و کنترل می‌کند. سه شنبه هفدهم مرداد ۹۶ تکنیک‌های تغییر حالات احساسی و ذهنی تکنیک‌های تغییر حالات احساسی و ذهنی انسانها درشرایط گوناگون زندگی ممکن است احساساتی نامطلوب از جـمله نـا امیدی، پوچی، افسردگی و عصبانیت را تـجربه نـماینــد. در این مقاله روش هـای تغـییر دادن آنـی حالات احساسی ذهن را مورد بررسی قرار خواهیم داد. چهارشنبه سوم خرداد ۹۶ راه کارهای ساده افزایش اعتماد به نفس چیست ؟ راه کارهای ساده افزایش اعتماد به نفس چیست ؟
هرگز این فکر را به خود راه ندهید که اعتماد به نفس ندارید. همیشه سعی کنید فکرهای مثبت و والایی داشته باشید. اگر خودتان فکر کنید که اعتماد به نفس ندارید، چه‌طور انتظار دارید که دیگران فکر کنند که شما اعتماد به نفس دارید.
جمعه دهم دی ۹۵
عادات افراد ناموفق چیست ؟ عادات افراد ناموفق چیست ؟ اینکه شما بتوانید عادتهای قبل از خواب صحیحی را برای زندگی تان تعریف کنید میزان موفقیت شما را در روزهای کاری بالا می برد ، در غیر این صورت باید بدانید افرادی که عادت های خواب مناسب ندارند بدون اینکه خبر داشته باشند در حال تخریب آینده خود هستند ... جمعه بیست و ششم آذر ۹۵ آیا ما تصمیم می گیریم که دیگران را چگونه ببینیم ؟ آیا ما تصمیم می گیریم که دیگران را چگونه ببینیم ؟ خانم و آقا برای اولین بار پس از ازدواجشان ، شام را در یک رستوران صرف می کنند . آقا مصمم است که ساعات خوشی را بگذراند . خانم سالاد سیب زمینی را روی دامنش می ریزد و آقا می گوید : " بگذار کمک کنم تمیزش کنی . " خانم کلید خانه را گم می کند و آقا می گوید : " این کار هر روز من است . " یکشنبه بیست و یکم آذر ۹۵